Pytanie:
Co spalił pan Standall?
Bella Swan
2019-08-29 09:51:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W ostatnim odcinku z 13 powodów (sezon 3)

w scenie po tym, jak pan Standall objął Alexa, mówiąc, że go kocha, widzimy go potajemnie płonącego czyjeś ubrania, w tym kraciasta koszula, dżinsy i prawdopodobnie kurtka.

Kto to był?

Czy to był ten, który miał na sobie Alex, kiedy zrzucił Bryce'a z mostu?

Jeśli tak, skąd pan Standall wiedział lub pamiętał dokładnie, jakie ubrania miał na sobie jego syn tego dnia? Wątpię też, czy był na nich jakikolwiek dowód w rodzaju krwi, a nawet gdyby był, to zostałby już umyty.

Jeden odpowiedź:
Ankit Sharma
2019-08-29 10:39:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Heavy.com próbował to dla Ciebie wykopać:

Podczas tej sceny wyglądało na to, że Bill pali dżinsy, koszulę i kurtkę i niebieską flanelową górę.

Flanelowy top jest szczególnie widoczny w scenie, w której płonie.

I to właśnie ten flanelowy top ma wskazówkę, co pali Bill. Niektórzy fani uważają, że to top Monty'ego, odkąd miał na sobie flanelową bluzkę w noc śmierci Bryce'a. Ale w rzeczywistości bardziej prawdopodobne jest, że będzie to koszula Alexa. Sprawdź, co miał na sobie Alex w noc śmierci Bryce'a.

Również kiedy powiedział, że chciałby, żeby to była jego głowa, a nie Alex:

Żałowałem, że kula była w mojej głowie, nie w twojej. Rozumiesz?

co pokazuje, że może zrobić wszystko, by ochronić go nawet kulą w głowę. Poza tym jest na policji, więc domyślamy się, że jest dobry w zwracaniu uwagi na szczegóły, zwłaszcza w wielki dzień.

Poza tym, czasami rodzice są tacy, moja mama pamiętała, co mam na sobie tygodnie temu, kiedy nawet ja czasami zapominam.

Ale teraz twoje główne pytanie, dlaczego go spalił?

Najprawdopodobniej po to, by chronić Alexa i wskazać, że zna prawdę. Nie możemy być pewni, czy jego ubranie nie było na nich krwi, Bruce został ranny, kiedy nim rzucał, a Standall jako policjant nie może ryzykować.

Ale czy krwi nie można było po prostu zmyć?
@BellaSwan wybielaczem, tak, ale zrujnuje kolor tkaniny: P i jestem pewien, że stać ich na utratę jednej pary odzieży z pensji policjanta
I mając problem z krwawieniem z nosa, wiem, że nie jest łatwo usunąć plamę krwi z ubrań, biel jest łatwa, ponieważ wybielacz i wybielacz do tkanin itp. Mogą działać, ale kolorowe tkaniny są gorsze, jeśli plama jest starsza. I myślę, że tylko wybielacz może uchronić go przed wykryciem światła ultrafioletowego, ale będzie kopał później.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 4.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...