Pytanie:
Dlaczego Roszpunka odwraca książkę z atlasem z Eugene w środku tanecznego montażu?
Ahmad
2016-02-26 23:32:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kiedy Roszpunka po raz pierwszy widzi miasto, zaczyna tańczyć i zachęca przypadkowych ludzi do tańca z nią.

Widzimy ją w środku tego tańca w „bibliotece”? Odwrócenie książki zawierającej mapy, a następnie powrót do sekwencji tańca.

Jakie jest znaczenie tej sceny?

Czy mamy rozumieć, że zdała sobie sprawę, jak duży jest prawdziwy A może zeszyt mapy był przypadkową książką, aby powiedzieć nam, że zdobyła dużą wiedzę w krótkim okresie, w którym była tego dnia?

Czy ta scena ma jakikolwiek wpływ na pozostałą część film? Czy jest o tym później mowa?

Jeden odpowiedź:
user7812
2016-02-26 23:56:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Masz rację. Sekwencja była montażem, w którym Roszpunka zdała sobie sprawę z bogactwa rozrywek, jakie może zaoferować nawet małe miasteczko; jedzenie, którego nigdy nie próbowała, malowanie dużego obrazu na podłodze, taniec w grupie i wycieczka do czegoś, co musi wydawać się ogromnym zasobem wiedzy.

Nie zapomnij również, że jej własna kolekcja składało się z zaledwie trzech książek, najwyraźniej ręcznie wybranych przez Matkę Gothel. Ktoś tak dociekliwy jak Roszpunka po prostu nie mógł się oprzeć wycieczce do księgarni. Ta plansza z książki „ Art of Tangled” zawiera kilka dodatkowych paneli pokazujących poprzednie wydarzenia, w których Roszpunka robi klasyczny film podwójny ujęcie , kiedy widzi wszystko książek na wystawie

enter image description here

Może chcesz zauważyć, że ona nie tylko czyta Atlas, ma otwarte książki o zwierzętach, architekturze , nauki, ogrodnictwa i mitologii.

enter image description here

Ten obraz z Rapunzel: A Day to Remember potwierdza, że była księgarnią
enter image description hereTo pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...