Pytanie:
Kogo sprowadzono spalonego faceta?
Saariko
2014-07-03 12:52:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W ostatnich scenach Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz , gdy Bucky wyciąga Kapitana Rogersa z wody i odkłada go na bok, odchodzi.

kilka minut później widzimy ratowników medycznych, przyprowadzają faceta, cały jest spalony, aparat zdaje się skupiać na jego lewej ręce (co może wskazywać na bucky? jego przemiana.

inaczej, kim jest ten facet?

enter image description here

enter image description here

Jeden odpowiedź:
Walt
2014-07-03 14:19:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wygląda na to, że to agent S.H.I.E.L.D Brock Rumlow. Według Franka Grillo, który gra go:

„Bardzo wcześnie [reżyserów filmu] Russos powiedział:„ Spójrz, to jest film źródłowy tego charakter. Odkryjemy, kto to jest i to jest duży film z wieloma ruchomymi częściami, ale odkryjemy Cię w tym filmie i, wiesz, oto informacje o tym, kim Brock Rumlow odwraca się do i bla, bla, bla ”. Tak więc odbyliśmy wiele dyskusji na temat tego, co będzie później, więc wiesz, to oczywiste, że Rumlow jest pokryty gruzem i spalony na koniec, ale widzisz, że wciąż tam jest. Nie robią tego bez powodu. ”

Wygląda na to, że jest to ustawione dla alter ego Rumlowa Crossbones, Czerwonej Czaszkowy pomocnik zaangażowany w zabójstwo Kapitana Ameryki. Ta witryna jest jedną z kilku, które potwierdzają tę teorię (przewiń w dół około 2/3 drogi).To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...