Pytanie:
Co jest znaczącego w Mel?
Vishwa
2017-09-28 09:57:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W filmie Despicable Me 3 , kiedy Gru odmawia powrotu do nikczemności, jego słudzy wpadają w złość. Jeden ze stronników o imieniu Mel, który został przedstawiony jako przywódca sługusów, rozpoczął gorącą dyskusję między sobą a Gru w języku stworów. Kiedy to się źle skończyło, Mel zdecydował, że stwory już nie potrzebują Gru i opuścili Gru po raz pierwszy w swojej historii. Potem pokazało, że Mel prowadził innych sługusów w inne miejsce.

Również w filmie Gru otrzymuje telefon od sługusa imieniem Mel, zanim zejdzie na dół, aby ogłosić sługom, że on i Lucy zostali zwolnieni z AVL.

Mel nigdy nie był wspominany w żadnym poprzednim filmie Despicable Me ani Minions . Po raz pierwszy wspomniano o nim w trzecim filmie.

Mam dwa pytania:

  1. Jak został przywódcą stworów?

  2. Czy nazwa „Mel” ma jakieś znaczenie? Czy jest używany jako odniesienie do wydarzenia historycznego lub incydentu z jakąś osobą?

Jeden odpowiedź:
J M
2017-09-28 11:37:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pierwsze pytanie:

W filmie widzimy, że wszyscy stronnicy są związani. Mel jest nowym przywódcą Minionków i pod jego kierownictwem Minionki po raz pierwszy tworzą związek.

Mel po raz pierwszy pojawia się w tym trzecim filmie Despicable Me i z tego, co widzimy możemy powiedzieć, że jest po części zły i sprzeciwia się koncepcji pracy przymusowej.

Odniesienie do tutaj:

Stwory stają się znudzony swoim szefem, Gru. Gru stał się bardziej bohaterem niż złoczyńcą. Stwory nie będą już szukać bossa, ponieważ znaleźli jednego między sobą. Seria Despicable Me przedstawia w sequelu nowego przywódcę stworów, Mel.

W przeciwieństwie do Boba, Stuarta i Kevina, którzy spędzają czas z Gru i pomagają mu w jego złych planach, Mel stanie samodzielnie.

Zgodnie z franczyzą Mel sprzeciwia się koncepcji pracy przymusowej. Ta kontynuacja przedstawi go jako rewolucyjnego przywódcę „Unii Sług”. Poprowadzi sługusów i pokaże im, że mają w sobie złe DNA.


Dla twojego drugie pytanie ::

Minion Mel został zainspirowany szefem Illumination Chris Meledandri.
(Meledandri wyprodukował Despicable Me 3 z Janet Healy .)

Twórca i projektant Minions Eric Guillon mówi:

Zaprojektowałem kartkę urodzinową dla Chrisa Meledandri kilka lata temu narysowałem Chrisa jako Miniona i użyłem tego samego projektu i fryzury dla Mel, które użyłem na kartce urodzinowej.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...