Pytanie:
Na ile prawdziwa jest fabuła „Strzały” w komiksie, jeśli chodzi o jego pochodzenie i pochodzenie?
coleopterist
2012-12-19 23:47:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Chociaż przeczytałem kilka komiksów Green Arrow, szczerze mówiąc, nie pamiętam wiele z nich, w tym cokolwiek o pochodzeniu Olivera Queen. Czy ma w ogóle historię pochodzenia? Jak prawdziwa jest fabuła komiksu serial telewizyjny Arrow? Czy są jakieś podobieństwa?

Główna różnica polega na tym, że w serialu telewizyjnym nie będzie [żadnych istot o supermocy] (http://www.comicbookmovie.com/fansites/JoshWildingNewsAndReviews/news/?a=66224).
Czy Flash nie jest istotą o super mocy?
@Oliver_C Twój komentarz stał się nieaktualny!
Jeden odpowiedź:
Nobby
2012-12-20 06:06:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Program telewizyjny faktycznie wykorzystuje historię podobną do pierwszego komiksu Green Arrow ze „Złotego Wieku” DC.

Jedyną główną różnicą jest to, że w komiksie Oliver Queen był w rzeczywistości chłopcem ojciec, a sam Green Arrow to Roy Harper.

Oto krótkie podsumowanie oryginalnej historii komiksu z bazy danych DC:

Roy Harper był młodym chłopcem, którego rodzice zginęli w katastrofie lotniczej, która utknęła go na odosobnionym Lost Mesa; nauczył się polować, aby przeżyć. (Jego ojciec) Muzeum Olivera Queen zostało spalone przez przestępców, z którymi walczył podczas próby rabunku, i udał się na Mesę, aby znaleźć nowe życie. Przestępcy podążyli za nim w poszukiwaniu rzekomego skarbu i zastrzelili Quoaga, jedynego przyjaciela Harpera, zmuszając mężczyznę i chłopca do współpracy. Wzięli swoje kryptonimy Green Arrow i Speedy z beznadziejnych uwag, które zrobili zbirowie i pokonali ich za pomocą łuków i strzał. Odkrycie skarbu uczyniło ich bardzo bogatymi i przeznaczyli te pieniądze na sfinansowanie kariery w walce z przestępczością.

Dziękuję :) Pochodzenie Silver Age na tej stronie ma Queen jako playboy-miliarder, który wypada ze statku wycieczkowego i utknął na bezludnej wyspie ... Więc wydaje się, że jest to _ zestawienie_ historii o wielu początkach. (Z tego, co pamiętam, Roy Harper (Speedy, Red Arrow, Arsenal) został _ zaadoptowany_ przez Queen (Green Arrow).)
* „Program telewizyjny faktycznie wykorzystuje historię podobną do pierwszego komiksu Green Arrow” * - Jednak poniższe podsumowanie historii nie pasuje do programu telewizyjnego w wielu głównych punktach i wydaje się, że historia z komentarza * coleopterist * dużo bardziej podobne.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...