Pytanie:
Czy Ford ma kod dostępu Arnolda?
Asmani
2018-05-03 17:37:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W S01E10 Westworld dowiadujemy się, że podstawowe oprogramowanie Maeve zostało poprawione przez kogoś z kodem dostępu Arnolda. Skoro Arnold od dawna nie żyje, czy to oznacza, że ​​Ford wprowadza zmiany do swojej nowej narracji za pomocą kodu dostępu Arnolda?

Redagowałem. Czy teraz jest lepiej?
Jeden odpowiedź:
Paulie_D
2018-05-03 18:50:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czy to oznacza, że ​​Ford wprowadza zmiany w swojej nowej narracji za pomocą kodu dostępu Arnolda?

Tak

Ford mówi nawet Bernardowi / Arnoldowi, że Arnold nie wiedział, jak dać gospodarzom wrażliwość.

„Mówiłem ci, Arnold nie wiedział, jak cię uratować ”,

„Tak. Potrzebowałeś czasu. Czas zrozumieć swoich wrogów. Stać się silniejszymi od nich. I obawiam się, że aby uciec z tego miejsca, będziesz musiał bardziej cierpieć. A teraz czas pożegnać się ze staruszkami”. przyjacielu. Powodzenia. ”

Ten link na Insider.com wyjaśnia to całkiem starannie ...

Ford zatrzymał gospodarzy w parku, ponieważ uważał, że potrzebują więcej czasu, aby naprawdę zrozumieć naturę ich rzeczywistości. I chciał, żeby przez 35 lat cierpieli z rąk ludzi, zanim ich uwolni. Ford wiedział, że gdyby gospodarze zgromadzili magazyn wspomnień - wspomnienia tortur dla ludzkiej rozrywki - to ich ostateczne wzniesienie się do świadomości byłoby bardziej niszczycielskie i kompletne.

Ford ma dostęp do w każdym razie cały kod, odkąd stworzył "hosta" Bernarda / Arnolda. Używanie kodu dostępu Arnolda to po prostu dodawanie warstwy tajemnicy (prawdopodobnie z powodów fabularnych)

Jeśli chodzi o Maeve, Bernard ujawnia, że ​​cała jej narracja, w tym ucieczka na „kontynent” , został zakodowany w niej ... więc oczywiście przez Forda.

Jej decyzja o pozostaniu w parku i poszukiwaniu swojej „córki” to kolejna kwestia, którą należy zbadać w późniejszych sezonach / odcinkach.

Dzięki. Właściwie to miałem teorię, którą zamieściłem tutaj: https://movies.stackexchange.com/questions/88623/theory-arnold-and-ford-continue-living-through-hosts-programming
Gdzie oznacza „kontynent”?
To kolejne pytanie, które, jak sądzę, zostało zadane wcześniej. Wiemy, że Westworld znajduje się na wyspie, ale nie wiemy, gdzie jest wyspa. - https://movies.stackexchange.com/questions/65582/where-is-the-westworld-park-actually-located i https://scifi.stackexchange.com/questions/142124/is-westworld-an-isolated -część-kraju-czy-czegoś-innego
Nie mogłem tam znaleźć odpowiedzi. Wygooglowałem * znaczenie * kontynentu. Czy w kontekście serialu odnosi się on do świata zewnętrznego (parku)?
@Asmani w serii zawsze odnoszą się do „kontynentu”, kiedy mówią o świecie zewnętrznym.
@Luciano Dzięki. Oglądałem pierwszy sezon rok temu, zapomniałem.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 4.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...