Pytanie:
Dlaczego Arrival miał konnego poskramiacza?
mephistolotl
2017-07-02 10:22:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W napisach końcowych „Arrival” Frank Gauthier występuje jako Horse Wrangler w filmie. Dlaczego film potrzebował takiej osoby? Nie pamiętam żadnych koni z filmu. Czy w tle strzału były konie?

Frank Gauthier's credit

Dodatkowe pytanie: kto zdecydował się nazwać stanowisko „Horse Wrangler” zamiast „Horse Handler ”?

Warto zauważyć, że tylko dlatego, że na ekranie nie ma koni, nie oznacza, że ​​nie było koni, które wymagały kłótni ** poza ekranem **. O ile pamiętam, duża część filmu została nakręcona w dziczy Kanady / Quebecu ... nie jest wykluczone, że były tam zwierzęta, które wymagają uwagi.
Jest też 5 osób (kredyt VFX) z ** wrangler ** w tytule. To tylko kolejny termin na osobę odpowiedzialną ... chociaż prawdopodobnie pochodzi z ery „kowbojów”. Wrangling znaczyło po prostu „zaokrąglenie w górę”.
Warto też poszukać na podłodze krojowni.
Prawdopodobnie usunięta scena? Córka jest pokazywana, gdy jest bardzo młoda, ubrana jak kowboj i jedzie na płóciennym koniu, więc może też kręcili sceny, gdy była starsza i jeździła na prawdziwym koniu?
Jeden odpowiedź:
Walt
2017-09-30 14:21:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W filmie jest koń , jest po prostu pokazany nieostry lub bardzo zbliżony. To jedno ze wspomnień Louise o jej córce, kiedy opuszcza statek po tym, jak zdecydowała się zdjąć skafander, aby osobiście wejść w interakcję z kosmitami: pamięta córkę wchodzącą w interakcję z koń w stajni. Jak mówi montażysta filmu, Joe Walker :

Wiele rzeczy to po prostu chwile, które były bardzo emocjonalne i piękne, jak dłoń dotykająca ręka dziecka w wozie lub nieostre ujęcie konia w stajni . Mogli pójść gdziekolwiek. Jeśli chcesz, próbując wbudować to w narrację i wzmocnić tę narrację tymi drobnymi przebłyskami wspomnień.

Mówi reżyser filmu Denis Villeneuve :

Dla mnie scena, która najbardziej wyraża film, to sposób, w jaki mała dziewczynka widzi świat, kiedy widzi naturę. Jedno ujęcie, które jest dla mnie bardzo ważne, jest ujęcie, w którym ona widzi konia . To jedno z najważniejszych ujęć w filmie.

W tych scenach powszechne jest użycie nieostrych ujęć i ekstremalnych zbliżeń, które oddają osobisty, ale amorficzny charakter wspomnień. Możesz zobaczyć konia (a także usłyszeć jego kopyta i zobaczyć sylwetkę ręki trzymającej wodze ) tuż przed znakiem 50 minut. Oto zdjęcia konia w tle i jego pysk z bliska:

enter image description here enter image description here

Dlaczego nie jest to akceptowana odpowiedź? Obecnie przyjęty w ogóle nie odpowiada na pytanie. Po prostu zadaje więcej pytań!
@bobbyalex Cóż, prawdopodobnie dlatego, że * właśnie * to opublikowałem. ;) A OP nie ma już co najmniej tygodnia. Ale za komentarz.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...