Pytanie:
Jak Thor odgadł kod dostępu do Quinjeta?
Jack Johansson
2018-04-24 08:18:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W Thor: Ragnarok jest scena, w której Thor próbuje uzyskać dostęp do Quinjeta, ale wszystko, czego próbuje, kończy się w odpowiedzi „Odmowa dostępu” ze strony ochrony system. Potem wścieka się na Tony'ego i próbuje użyć słowa kluczowego „Pointbreak” , które odblokowuje system.

Co oznaczało to hasło i skąd Thor o tym wiedział? Oglądałem większość seriali i nie pamiętam czegoś takiego.

Cross site dupe: https://scifi.stackexchange.com/q/173404/25379
Jeden odpowiedź:
Ankit Sharma
2018-04-24 08:24:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ponieważ jest to żart o bieganiu ze strony Tony'ego dla Thora. Użył go jako pseudonimu dla Thora w The Avengers :

Tony: Bez urazy, Point Break, masz złośliwy zamach.

Więc to tylko kontynuacja tego żartu.

I być może już znasz Point Break (1991), gdzie postać Patricka Swayze ma podobnie długie złote włosy:

Point Break poster

Co jest trochę podobne do złotych loków Thora w Avengers . W ten sposób Thor przypomina sobie żart Tony'ego i jest w stanie odgadnąć właściwe hasło.

Ten artykuł z Screenranta wskazuje tutaj odniesienie:

Kiedy Thor wchodzi Quinjet ma trudności z uzyskaniem dostępu do jego elementów sterujących. Statek prosi o rozpoznawanie głosu i używa wielu różnych imion, w tym „Thor”, „Thor, Syn Odyna”, „God of Thunder” i „Strongest Avenger”. Jednak nazwa, która ostatecznie daje mu dostęp, to „Point Break”.

Point Break to imię, które Tony Stark nadał Thorowi w pierwszym filmie o Avengersach ze względu na jego podobieństwo do Patricka Swayze'a z filmu z 1991 roku, Point Break . W tym filmie o surferach z lat 90. Swayze ma długie, soczyste blond włosy, podobnie jak lśniące loki Boga Gromu, a Stark jest więcej niż szczęśliwy, że od czasu do czasu zwraca na to uwagę.

Nic dziwnego, że Thor mówi: „Cholera, Stark”, gdy tylko uzyska dostęp do Quinjeta.

A potem kolejna część żartu jest taka, że ​​Bruce z powodzeniem używa hasła „Strongest Avenger”, które Thor próbował wcześniej: D


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...