Pytanie:
Dziewczyna przepowiada śmierć przyjaciółki
Nature Rocks
2016-11-18 13:13:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Dziewczyna i jej przyjaciele (może 5) idą do lasu. Ta dziewczyna upada i całe jej ciało drży. Następnie widzi, jak umrą jej przyjaciele.

Po wstaniu mówi, że umrzesz w tym miejscu i tak dalej. Mówi, że ktoś ich śledzi i tylko ona widzi tę osobę (ubrana na czarno).

Jej przyjaciele zaczynają umierać w taki sam sposób, jak widziała w swoich wizjach. Próbuje się chronić. Kiedy się budzi, przyjeżdża policja i karetka. Mówi, że widziała dom w środku lasu i mówi, że zabili jej przyjaciół.

Zostają aresztowani. Następnie zostaje zabrana karetką, zostanie poddana leczeniu przez lekarza. Zaczynają rozmawiać, kiedy mówi, że jest z ___ (nie pamiętam miejsca), jej wyraz twarzy się zmienił i przypomina sobie, jak zabiła swoich przyjaciół w ten sam sposób, co widziała w snach.

Telefon komórkowy dzwoni w jej kieszeni (na początku mówi, że zgubiła go podczas biegu). Film się kończy, a oni oddalają się od karetki, ale nagle powiększają, widzimy dziewczynę trzymającą w pobliżu nożyce i ciało lekarza).
Myślę, że w filmie była różowa krowa!

Dziękuję bardzo… Tak, to był film, którego szukałem !! Grzyby :-D O :-)
Jeden odpowiedź:
tohood87
2016-11-18 14:42:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Być może szukasz horroru z 2007 roku Grzyby

Grupa przyjaciół wybiera się na kemping do lasu i spożywa magiczne grzyby. Podczas ich zbierania jedna z postaci kobiecych zjada śmiertelną czapkę i zaczyna mieć przeczucia. Później widziała wydarzenia, w których jej przyjaciele byli mordowani jeden po drugim.

Jest tam ubrana na czarno postać, która, jak sądzę, była w filmie mnichem. Nie jestem pewien, czy była różowa krowa, ale na pewno była krowa, która rozmawia z jedną z postaci.

Oto zwiastun:

Zakończenie również pasuje do Twojego pytania:

Tara budzi się, gdy helikopter Garda unosi się nad obozem i zostaje wysłana do karetki jako jedyna ocalała. Gdy dzwoni jej telefon komórkowy, przeżywa szybką retrospekcję i zdaje sobie sprawę, że halucynogenny grzyb śmierciokapu spowodował, że zamordowała wszystkich swoich przyjaciół. Prosi ratownika o pomoc. Wszystko cichnie, dopóki nie zobaczymy jej zakrwawionych dłoni trzymających parę zakrwawionych nożyczek, co sugeruje, że zabiła ratownika medycznego. Film kończy się bieganiem Tary po lesie.

Dziękuję bardzo ... Tak, to był film, którego szukałem !!
@NatureRocks - nie ma problemu i chętnie pomożemy! :)


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...