Pytanie:
Co Isabel szepnęła Matsuiemu w scenie pokoju przesłuchań w Ocean's Twelve?
user65095
2019-06-25 19:57:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W scenie pokoju przesłuchań w Ocean's Twelve, policjant przesłuchuje Matsui, gdy na miejsce wkracza Isabel. Po pewnym dialogu Matsui przestaje płakać.

Co Isabel mogła szeptać mu do ucha, żeby przestał płakać?

Jeden odpowiedź:
Daeron
2019-06-25 21:31:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Celowo pozostawiono to niejednoznaczne.

Scena miała pokazać, że Isabel jest silną postacią i wie, co robi. Ze skryptu

  Wzruszają ramionami. Isabel wchodzi do pokoju z Evelyn. ZOSTAJEMY Z Onderdonkiem i Davenpeckiem, którzy obserwują ją przez dwukierunkowe lustro. PRZEZ LUSTERKO: Isabel podchodzi do Evelyn, uśmiecha się i szepcze do niego / niej jedno słowo. Twarz Evelyn zastyga. Patrzy na Isabel, przestraszony. Potem zaczyna płakać. W niekontrolowany sposób… Łzy spływają po jego twarzy. Isabel podaje Evelyn kartkę papieru, a on / ona zaczyna pisać. Onderdonk i Davenpeck są oniemiali. Isabel odwraca się, więc jest zwrócona twarzą do nich.  

Tak więc wiemy tylko, że to było jedno słowo, ale nigdy nie wiemy, jakie to słowo.

Dlaczego to „Evelyn” i „on / ona”?
@BruceWayne wcześniejszy skrypt?
tak, chyba tak. Fajnie widzieć, że to zrobili, zawsze zakładałem, że przynajmniej znają płeć postaci, ale myślę, że zostawili to castingowi
spekulacji, ale może odrobiła pracę domową na Matsuii i znała słowo, które było „wyzwalaczem” dla bolesnego wspomnienia lub coś bardzo mu drogiego, które schwytane przez policję mocno go przygnębiło. Samo wspomnienie tego słowa wystarczyło, by go złamać.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 4.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...