Pytanie:
Członek Jagody w South Park
BlueMoon93
2016-10-22 04:26:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W ostatnim sezonie South Park ludzie jedzą jagody członka, które są owocami podobnymi do winogron, które mówią i mówią nostalgiczne rzeczy, takie jak "'członek Gwiezdnych wojen?" lub „członek Woodstock?”.

Czy to jest odniesienie do czegoś? A może po prostu przypadkowy non-sens w South Parku?

Jak sobie przypominam, jedzą je tylko mężczyźni? Jeśli tak jest, przynajmniej jednym odniesieniem będzie „[członek płci męskiej] (https://en.wiktionary.org/wiki/male_member)”, zwłaszcza że chłopcy ujawniali swoich członków to motyw przewodni tego sezonu. Ale niekoniecznie myślę, że to może być jedyne odniesienie.
Myślałem, że to eufemizm na określenie, jak się odurzyć i żyć przeszłością.
Sezon wciąż trwa - obecnie jesteśmy dopiero w połowie - i wyjaśnienie może wciąż nadejść.
Przychodzi mi na myśl piosenka Bruce'a Springsteena Glory Days.
Czy ktoś inny uważa, że ​​ten sezon naprawdę nie jest zabawny? Brakuje mi starych, głupich i zabawnych sezonów… może jestem też pod wpływem jagód członkowskich…
Jeden odpowiedź:
Silver Bebs
2017-01-17 16:12:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nie znalazłem żadnych oficjalnych źródeł od Parkera i Stone'a na ten temat, ale z tego, co zrozumiałem, Member Berries odnosi się do obecnego trendu, w którym ludzie mówią, że życie było lepsze w przeszłości ( memy dla dzieci z lat 90.). Zamiast skupiać się na rzeczywistych, bieżących problemach i faktycznie je rozwiązywać, ludzie po prostu siedzą i pamiętają stare rzeczy.

Odnoszą się do:

  • Dzisiejsze hollywoodzkie filmy restartują lub przedłużają stare franczyzy („Pogromcy duchów członków? Gwiezdne wojny członków?”)
  • Pomysły rasistowskie ( „Członek, kiedy nie było tylu Meksykanów.?”). Może wyglądać na to, że Trump mówi o „uczynieniu Ameryki znowu wielką”.
  • Widzowie, którzy twierdzą, że starsze odcinki South Park były lepsze. Jednak członkami nas jest stary odcinek, kiedy przywracają żart „ Giant Douche and Turd Sandwitch” z 2004 roku.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...