Pytanie:
Wyjaśnienie zakończenia „Face Off” sezonu 4 Breaking Bad
user7857462
2019-09-30 09:17:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minęło trochę czasu, odkąd oglądałem Breaking Bad, więc jest szczegół, którego nie pamiętam, dotyczący bomby, którą Walt podłożył w domu opieki ... czy w domu opieki nie było żadnych kamer? Myślę, że skoro Hector Salamanca nie był już osobą zainteresowaną DEA, nie był przez nich obserwowany ... Ale to znaczy, czy dom opieki nie powinien mieć kamer monitorujących? Jeśli tak, jak Waltowi udało się z tym uciec?

Może zabrał Hectora na spacer na zewnątrz, podłożył bombę na jego wózku inwalidzkim i przywiózł go z powrotem. Dlaczego ktoś miałby podejrzewać, że powracający mieszkaniec ma w sobie bombę?
@TK-421 zwykle go nie odwiedzał i są pewni, że Hector nie podłożył bomby ... ktoś musiał ją za niego postawić.
Dyskusja na ten temat jest tutaj: https://www.reddit.com/r/breakingbad/comments/l97bz/just_a_couple_of_questions_about_face_off/
Jeden odpowiedź:
Greedo
2019-10-09 02:05:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Cóż, jeśli się nie mylę, jest scena, w której Walt ukrywa się tuż za oknem Salamanki, co oznacza, że ​​jest to jego prawdopodobny sposób na dostanie się, ponieważ z pewnością wyszedł przez okno, aby się ukryć. Ta metoda nie ryzykuje wykrycia go z wyjątkiem jakiegokolwiek zewnętrznego nadzoru, który najprawdopodobniej wyłączył wcześniej, przygotowując się do swojego planu i uniknął.

Musiałby jednak działać szybko, aby zabezpieczyć to miejsce, ponieważ pamiętaj, że poświęcił ten czas na namówienie Salamanki do przyjęcia ostatecznego zabójczego ciosu Gusowi, i rzucił się do domu opieki z garażu po tym, jak Gus zdecydował się nie dostać. z powrotem do Volvo, unikając w ten sposób bomby samochodowej.
Czy Walter nie chował się za oknem dopiero, gdy przyszedł Tyrus. Walter nadal mógł wejść przez frontowe drzwi, kiedy po raz pierwszy poszedł do Hectora Salamanki. Kiedy Salamanca wróciła z biura DEA, Walter nadal musiałby wrócić do domu seniora, zanim pojawili się Tyrus i Gus.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 4.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...