Pytanie:
Dlaczego K chwyta za broń, zanim przeszłość się zmieni?
ray
2013-01-02 09:25:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Po tym, jak J rozłącza się na K podczas kłótni telefonicznej, K otwiera swój arsenał, wybiera broń, siada na krześle i znika.

IMHO, K wydaje się wiesz, co się zaraz wydarzy, ale uzbrojenie się wydaje się daremne.

Czy jest jakiś powód, dla którego K miałby to zrobić?

Dwa odpowiedzi:
Mistu4u
2013-01-02 10:16:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeśli przez K wiedział, co się zaraz wydarzy czas podróżujący przez Borysa w celu zabicia K, wątpię w to. Myślę, że K po prostu założył, że może wydawać się, że Boris znowu go zabije, ponieważ był dość zdenerwowany przez K. Myślę, że agent taki jak K powinien być gotowy na tego typu atak, kiedy wróg jest również podobny do Borysa. Dlatego przygotowywał się na nieuchronny atak z jego strony. Również dla twojej notatki jedynym śladem dla K, aby dowiedzieć się, że Boris zamierza podróżować w czasie, aby zabić K w przeszłości, było oświadczenie Borisa Nie wiesz tego, K, ale już jesteś martwy. Ale kiedy powiedział, że K był na ulicy, a Borys był w budynku, mówił to jak monolog. Więc K nie mógł tego usłyszeć.

To ... po prostu ...... Boris!
BB Stacker
2013-01-02 19:14:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

K wiedział, że nadchodzi jego czas, aby ponownie zobaczyć „Just Boris”. I jak stwierdził: „Gdyby musiał to zrobić ponownie, zabiłby go za pierwszym razem”. Przygotowywał się do tego, otwierając swój arsenał, po prostu nie wiedział, jak podejdzie do niego Borys. To właśnie tworzy przeszłość dla K, znającego J od dzieciństwa ... Po prostu nie mógł z nim o tym rozmawiać, dopóki to się nie wydarzyło.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...