Pytanie:
Maximus walczy z zamaskowanym mistrzem na arenie z tygrysami
Stefan
2012-07-06 18:30:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kiedy Maximus zostaje powalony na ziemię, uderza toporem w stopę przeciwnika. Wydaje się, że jego przeciwnik pluje krwią (trudno to stwierdzić ze względu na hełm), po czym upada martwy.

Dlaczego umarł?

Nie widziałem Gladiatora od dłuższego czasu, ale (kontynuując twój opis) Zgaduję, że było to spowodowane utratą krwi lub dramatyczną licencją
Jeden odpowiedź:
Kevin Howell
2012-07-06 19:48:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

To pochodzi ze skryptu. Nie mogłem znaleźć filmu. Krew prawdopodobnie pochodzi z uderzenia w głowę. Tigris był mocno kontuzjowany w wyniku tego uderzenia, ale prawdopodobnie próbował powstrzymać wszelkie oznaki tego, że został zraniony tak bardzo, dopóki topór nie wbił mu się w stopę i nie mógł znieść bólu, więc krew, która była w jego ustach od uderzenia do głowa wypadła w tym czasie.

Maximusowi w końcu udaje się zadać oszałamiający cios w głowę przeciwnika, powodując, że Tigris upuścił topór. Maximus przekłada miecz do drugiej ręki i jest gotowy do wykonania śmiertelnego ciosu. Nagle czwarty tygrys wyskakuje z ostatnich drzwi i wskakuje na Maximusa i równie szybko Maximus wykręca i obraca ramię z mieczem, przebijając tygrysa. Zostaje rzucony na ziemię pod ciężarem bestii przez cały czas dźgając i ostatecznie zabijając dużego kota. Tłum wiwatuje.

Tigris, widząc przewagę, zbliża się. Maximus, przygwożdżony ciężarem tygrysa, wyciąga rękę i chwyta zagubiony topór Tygrysa. Topór ma ostrze na jednym końcu i jednym ruchem; Maximus opuszcza kolec w górę stopy Tygrysu. Tigris pochyla się z bólu, krew wypływa z ust jego maski. Maximus zrywa się na równe nogi i kopie Tygrysa na ziemię. Maximus stojący nad powalonym Tygrysem unosi osłonę twarzy drugiego mężczyzny i unosi topór. Szuka wskazówek u Kommodusa. Tłum wrzeszczy.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...