Pytanie:
Zidentyfikuj ten komediowy film klasy B o egzekucjach mafii
Nicholas Aysen
2016-07-27 12:00:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Przysięgam, że to film klasy B, ponieważ nie było w nim żadnych możliwych do zidentyfikowania gwiazd.

W każdym razie ten film to komedia. Film musiał wyjść od późnych lat 80-tych do wczesnych 90-tych.

Chodziło o egzekutora mafii. Był nieco niższy od przeciętnego wzrostu. Zawsze nosił kapelusz. Jedną rzeczą, którą najbardziej pamiętam z głównego faceta, jest to, że miał płaskie stopy, jak zawsze o tym wspominał.

Jego kumpel był większy. Jestem pewien, że był łysy. W swoim działaniu był durniem. Zawsze starał się wymyślić następną wielką rzecz. W tym przypadku miał pomysł na Crazy Straw. Chociaż nie zostało to tak nazwane w filmie. Miał wygląd dzisiejszych szalonych słomek.

Akcja filmu była najprawdopodobniej osadzona w mieście lub mieście z dokiem. Jestem pewien, że to Filadelfia, ponieważ przypominała mi Rocky'ego.

Na pewnym etapie filmu ktoś wymagał „opieki”. Nie pamiętam, czy to byli główni faceci, czy ktoś inny. Morderca był jednak wyjątkowy. Zawsze miał swój cel. Znalazł sposób na zabicie faceta, który nigdy nie wychodził z domu, modyfikując broń i nabój, aby strzelać do faceta, gdy był w toalecie.

Kobieta w filmie była blondynką, jestem tego pewien. Rzecz w tym, że była transpłciową kobietą. Pamiętam, że główny facet był całkowicie zszokowany odkryciem tego faktu.

Myślę, że ktoś umarł na zawał serca po tym, jak się o tym dowiedział.

Pod koniec filmu dostajemy jeden z tych montażów o tym, co się z nimi stało. Kumpel ostatecznie nazwał swój pomysł Crazy Straw i zarobił dużo pieniędzy. A główny facet ustatkował się z kobietą.

Ponieważ było to dawno temu, jestem pewien, że niektóre szczegóły się nie myliły, głównie kolor włosów kobiety. I opis kumpla.

Ale główny facet na pewno miał płaskie stopy. Kobieta była transpłciową. A zabójcy zawsze gwarantowali 100% rekord. Myślę, że wspomniał o tym, że pod koniec filmu ma teraz 99,5% (?) Rekord, ponieważ nie zabija ani chłopaków, ani kobiety.

To był amerykański film. Biali aktorzy. Główny facet przypomina mi trochę Johna Turturro, ale może niższego. Jestem pewien, że został nakręcony w późnych latach 80-tych, ale mógł to być też film z lat 90-tych. To był film prosto na taśmę, ponieważ oglądałem go na kasecie magnetofonowej, VHS, jeśli chcesz więcej szczegółów. Wtedy nie na DVD. Taśmy kasetowe były nadal w produkcji. Myślę więc, że oglądałem ten film gdzieś w latach 2003-2004.

Jeden odpowiedź:
Walt
2016-07-27 12:24:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Szukasz niecodziennej komedii Królowa mafii z 1998 roku

Brooklyn Docks, 1957. Jeśli nie jesteś pracownikiem portowym, gangsterem lub Streetwalker, nie należysz do tej okolicy. Mafia małych rybek George i Dip założyli swojego szefa Joeya „The Heart” Aortę z Glorice, nową prostytutką w dokach. Są zachwyceni, kiedy Mob Don zakochuje się szaleńczo w tej seksownej tarcie. Ale wkrótce odkrywają, że ta wspaniała laska wcale nie jest tym, czym się wydaje. Jeśli ich szef odkryje jej sekret, na pewno zostaną uderzeni.

Jest tam wszystko, co opisałeś: George jest niski, płaskostopie i zawsze nosi kapelusz, jego tępy, łysy kumpel projektuje słomki, a zabójca oszczędza transseksualną prostytutkę (ponieważ jest jego siostrzeńcem). BTW, David Proval (George) i Tony Sirico (Aorta) zagrali główne role w The Sopranos . Oto zwiastun (Ostrzeżenie: Crass) :

epickość. Dziękuję bardzo. nie wiedział, że dwaj wystąpili w Soprano. Z drugiej strony, nadal nie przyszedłem, żeby to obejrzeć ....
Nie ma problemu. I śmiem twierdzić, że * Soprany * są nieco lepsze niż ten ...;) Gorąco polecam.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...