Pytanie:
Jaki był alternatywny świat w Sucker Punch?
DForck42
2011-12-01 02:31:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W filmie Sucker Punch, podczas gdy Baby Doll tańczy, film przenosi się do scen przedstawiających ją i inne dziewczyny z innego świata. Czy ten świat ma być wyobraźnią Baby Doll? Jeśli nie, co ma reprezentować?

Trzy odpowiedzi:
#1
+15
Verge
2011-12-01 08:43:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

To właściwie dwa pytania. Muad'Dib ma rację, że świat fantasy (burdel) jest jej sposobem radzenia sobie z prawdziwym światem (azylem).

Baby Doll (zakładam, że masz na myśli ją; Blondie była postacią drugoplanową) tańczy w świecie fantasy, który przenosi widzów na trzeci poziom, ten z walką i fantastyczne elementy. Uważam, że jest to swego rodzaju manifestacja jej tańca, tak jakby jej taniec dostarczał takich obrazów osobie, która ją obserwuje. Kiedy misja napadu na pociąg jest nieudana, tak samo jak taniec Baby Doll.

Wszystko to brzmi trochę jak Incepcja, tylko nie tak inteligentnie zrobione.

#2
+8
Muad'Dib
2011-12-01 03:36:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wszystko jest w jej głowie. To jej sposób radzenia sobie z szaleństwem sytuacji w świecie rzeczywistym, w którym się znajduje. Wydarzenia, które mają miejsce w jej alternatywnej rzeczywistości, są echem wydarzeń mających miejsce w prawdziwym świecie.

#3
+7
digofreitas
2015-12-10 23:45:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Właściwie mam inną interpretację.

Cały film Mędrzec (w tej roli Scott Glenn) pojawia się w świecie fantasy, ale pod koniec filmu spotyka się tylko Sweet Pea go w autobusie, ponieważ Baby Doll umiera przed tą sceną. Nie może umieścić go w swoim fantastycznym świecie, ponieważ nigdy się nie spotykają .

Wszystko, co widzimy, nawet wtedy, gdy Baby Doll tańczy i jest pokazywana szalona wersja prawdziwego świata, to jest Słodki groszek , opowiadający komuś historię.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...