Pytanie:
Ojciec wprowadza rodzinę do domu, w którym zginęła poprzednia rodzina, może być zabójcą
Nievie
2013-10-23 04:54:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jakiś czas temu widziałem zwiastun filmu, w którym ten facet wprowadza się ze swoją rodziną do tego starego domu. Zaczyna się dziać dziwne rzeczy, kiedy dowiadują się, że poprzednia rodzina została zamordowana. W takim razie, niespodzianka, facet może być ojcem z ostatniej rodziny, który wszystkich zabił. Myślę, że te dwa ślady również są dość dobrze znane.

Przepraszamy, żaden z nich. Myślałem, że widziałem zwiastun tego filmu w 2011, 2012 lub na początku 2013 roku. Jestem więc pewien, że jest całkiem nowy. Wydaje mi się też, że prawdopodobnie już wyszedł, więc nie sądzę, by nadal był w trakcie tworzenia lub „postprodukcji”. Nie wyglądał na niskobudżetowy, tandetny ani nic takiego, więc jestem prawie pewien, że był to film z Hollywood. Myślę, że główny facet mógł również spędzić trochę czasu w szpitalu psychiatrycznym?

Czy możesz podać trochę więcej szczegółów, na przykład czy to film z Hollywood, ile lat ma film lub kiedy go oglądałeś itp.
Czy to [The Messengers] (http://en.wikipedia.org/wiki/The_Messengers_%28film%29) czy [The Amityville Horror (2005)] (http://en.wikipedia.org/wiki/The_Amityville_Horror_%282005_film % 29), oba filmy mają nazwy, a opis również pasuje.
Brzmi trochę jak [Sinister (2012)] (http://www.imdb.com/title/tt1922777) z udziałem Ethana Hawke'a, ale nie pasuje idealnie do twojego opisu.
Wiem, kogo masz na myśli! Próbuję to znaleźć, wydaje mi się, że nazywało się to „** The ** (coś w rodzaju tajemnicy lub zdarzenia) ** w ** (coś) ** rezydencji **”, ale walczę, aby to znaleźć! jest dość stary, jak 7-10 lat.
To [Cold Creek Manor] (http://www.imdb.com/title/tt0331468/) thriller z 2003 roku.
Tytuł filmu to Sinister
Sześć odpowiedzi:
#1
+5
Ankit Sharma
2013-10-23 14:44:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Może to być The Messengers lub The Amityville Horror (2005), oba filmy mają znanych aktorów, a opisy również pasują.

W The Messengers ojciec ostatniej rodziny okazał się w końcu zabójcą i próbował zabić również tę rodzinę. Z drugiej strony w The Amityville Horror ojciec nowej rodziny próbuje zabić swoją rodzinę (posiadana przez tę samą istotę, która zabiła poprzednią rodzinę).

Posłańcy znacznie bardziej prawdopodobne niż Amityville Horror (zakładając, że remake AH jest w zasadzie tą samą fabułą co oryginał ... nie widzieli remake'u, chociaż powinienem to zrobić, odkąd jestem fanem Ryana Reynoldsa).
#2
+3
Travis
2013-10-23 13:11:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Dla mnie to brzmi jak horror Amytiville. Może to być oryginał lub remake z 2005 roku.

Wszystkie szczegóły pasują do siebie z wyjątkiem części, w której zabójcą może być ten sam facet z poprzedniego rodu. Mówiąc to, myślę, że pamiętam scenę, w której bohater stwierdza, że ​​obecny ojciec bardzo przypomina poprzedniego zabójcę.

#3
+3
Jesse
2013-12-29 10:01:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Spóźniłeś się na przyjęcie, ale czy myślisz o Dream House z Danielem Craigiem?

Witamy na giełdzie stosów! Zmieniłem twoją odpowiedź na pytanie, by brzmiała z większym szacunkiem. Dodałem również link do zwiastuna i myślę, że prawdopodobnie masz rację. Dobra robota.
Właśnie oglądałem Dream House zeszłej nocy. Brzmi jak dokładne dopasowanie do mnie.
#4
+2
wallyk
2013-10-23 12:04:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeśli „stary dom” to duży hotel zamknięty na zimę, można to dobrze opisać Lśnienie (1980). Jestem trochę niejasny, ponieważ fabuła nie jest tak jednoznaczna - mógł to być ojciec, który żył lata wcześniej i zabił wiele osób. Albo może to być przodek.

Lśnienie w gwiazdach Jack Nicholson i Shelley Duvall. Napisał go Stephen King, a wyreżyserował Stanley Kubrick.

#5
  0
NojuanEspecial
2015-03-09 10:22:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zdecydowanie brzmi jak The Messengers, w którym występują między innymi Kristen Steward (sprzed zmierzchu) i Dylan McDermott.

Podstawowym założeniem jest to, że rodzina (mama, tata, nastoletnia córka i chłopiec) przeprowadzają się na farmę w Północnej Dakocie, aby zacząć od nowa po tym, jak nastolatek wpadł w kłopoty na ich starym mieście. Wokół dziecka i nastolatka zaczynają dziać się zjawiska paranormalne, ale rodzice odrzucają to, gdy nastolatek udaje i wymyśla rzeczy, by być trudnym. Nastolatka spotyka w mieście przyjaciela i powiernika, który pomaga jej zbadać to miejsce i dowiadują się, że ostatni ludzie, którzy tam mieszkali, zniknęli w tajemniczy sposób - to jest to, gdzie wszystko się zaczyna i nie chcę zepsuć tego dla tych, którzy nie widzieli więc oto zwiastun.

Czy przegapiłeś już istniejącą odpowiedź? Twoja odpowiedź wydaje się być jej duplikatem i nie dodaje żadnej nowej wartości.
#6
  0
lovehorrormovies
2016-06-29 07:13:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Also sounds like the 2013 movie Oculus - the son spent time in a psychiatric hospital and is one of the two main characters (a brother and sister).To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...