Pytanie:
Film o żołnierzach rezerwy na rotacji, którzy są uwięzieni z nożami bojowymi
phwd
2011-12-05 06:09:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Próbuję sobie przypomnieć tytuł filmu, na którym jest grupa żołnierzy z rezerwy (czy też wsparcie zdrowotne? ale rzeczywiście w grupie jest lekarz / ratownik medyczny). Wychodzą na zmianę (chyba do 60 dni). Jedyna scena, jaką pamiętam, to brak amunicji po jednej stronie wzgórza (małe piaszczyste zbocze).

Po drugiej stronie są wrogowie, którzy albo rozmawiają wokół pickupa, albo próbują go naprawić. Wrogowie słyszą hałas dochodzący ze wzgórza i postanawiają go obejrzeć.

Żołnierze rezerwy to zauważają, a ponieważ brakuje im amunicji, duża ich grupa (wydaje mi się, że jest ich 7 żołnierzy) postanawia wyciągnąć ich noże bojowe i atakują wrogów, gdy tylko przekroczą wzgórze. Więc przez kilka następnych minut mamy wiele bitew 1 na 1 z nożami bojowymi.

Umieszczam intensywność sceny tuż poniżej intensywności amerykańskiego żołnierza przeciwko niemieckiemu żołnierzowi w ratowaniu szeregowca Ryana. Tylko że Amerykanie tym razem wygrywają.

Lokalizacja? Może wojna w Iraku, ale nie skupiaj się na tym, bo mogę cię zboczyć z toru.

Oś czasu? Film najprawdopodobniej wyszedł po 2000 roku.

Dwa odpowiedzi:
#1
+9
Gert Arnold
2011-12-23 04:04:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Istnieje wiele podobieństw z amerykańskimi żołnierzami. Zobacz zwiastun poniżej

O rany, to ten! Jesteś niesamowity. Próbowałem to zapamiętać przez dobry rok lub dłużej.
@GertArnold Video już nie istnieje.
#2
+1
lonstar
2013-10-05 00:04:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Brzmi to tak, jakby zostało zapożyczone z filmu Southern Comfort z 1981 roku z Powersem Boothe'em i Keithem Carradine'em, przyzwoitym thrillerze o oddziale żołnierzy Gwardii Narodowej podczas manewrów, którzy wpadają na niektórych wiejskich chłopców, a wesołość zapewnia żołnierze uzbrojeni w ślepaki próbują unikać miejscowych uzbrojonych w ostrą amunicję. Sprawdź to.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...