Pytanie:
Film o fabryce zabawek i zabawkach wojennych?
Pubby
2011-12-02 03:40:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Szukam filmu o fabryce zabawek. Z tego, co pamiętam, chodziło o to, by konkurujące ze sobą strony robiły zabawki - jedna strona robiła brutalne zabawki wojenne, a druga ładne, przyjazne. Twórcy zabawek wojennych mieli za sobą złe zamiary.

Inne szczegóły:

  • Akcja na żywo Kolor &
  • Prawdopodobnie 10-25 lat
  • Widziałem w telewizji
  • Po fabryce jeździł wózek golfowy
  • Wojenne zabawki wystrzeliwały wybuchające pociski i pociski
  • Tam była gigantyczną odbijającą się piłką
Dwa odpowiedzi:
#1
+31
phwd
2011-12-02 04:50:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Myślę, że film, którego szukasz, to Toys (1992) z Robinem Williamsem w roli głównej

Kiedy generał wojskowy dziedziczy firmę produkującą zabawki i zaczyna robiąc zabawki wojenne , jego pracownicy jednoczą się, by go powstrzymać, zanim na zawsze zrujnuje nazwę Zevo Toys.

Poniższy obraz przedstawia wózek golfowy jeżdżący po fabryce.

Golfcart

To zdecydowanie zabawki. W końcowej konfrontacji duża odbijająca się kula ściga ich korytarzami fabryki.
#2
+6
Napoleon Wilson
2011-12-02 04:43:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Brzmi trochę jak Small Soldiers. Tam była to fabryka zabawek, która omyłkowo (lub celowo?) Umieszczała wojskowe chipy Hitec w swoich zabawkach (figurkach), które następnie trafiały do ​​środowiska normalnego amerykańskiego miasta. Są dwie strony: grupa żołnierzy (zło) i grupa pokojowych stworzeń fantasy (dobra) i walczą ze sobą, gdy ludzie wchodzą w krzyżowy ogień.

Jeden z partnerów kupił żetony wojskowe, ponieważ były tańsze od zwykłych żetonów.
@AidanO Wprawdzie nie widziałem tego filmu od lat, ale pamiętam, jak kupował wojskowe chipy (nie byłe wojsko), ponieważ obawiał się, że zabawki nie zostaną uznane za wystarczająco wciągające. Założeniem całego pomysłu było to, że produkowali zabawki edukacyjne, których kierownikom nie podobały się, ponieważ nie sprzedawali, więc zamiast tego zbudowali żołnierzyki. Jeden z dwóch deweloperów podszedł do zmiany koncepcji nieco zbyt gorliwie i zamówił wojskowe chipy „uczące się”, co później doprowadziło do „… OH!” scena między nimi.
@polynomial,, jak pamiętam, chipy zostały odrzucone przez wojsko, ale nie jest to duży punkt fabularny.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...