Pytanie:
Zakończenie sieci społecznościowej
phwd
2011-12-05 14:04:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Na początku Erica mówi Markowi

„Ale będziesz szedł przez życie myśląc, że dziewczyny cię nie lubią, bo jesteś nerdem. I chcę, żebyś wiedział , z głębi serca, to nie będzie prawda. Będzie tak, ponieważ jesteś dupkiem. ”

Na koniec Marilyn mówi Markowi

"Nie jesteś dupkiem, Mark. Tak bardzo się starasz."

Gdy Mark czeka na odpowiedź od Eriki i ciągle odświeża stronę , czy to wskazuje, że wierzy, iż może zlekceważyć zniewagę Eriki wobec niego?

Dwa odpowiedzi:
#1
+15
Ankit
2012-01-30 18:03:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zakończenie przedstawia samotność Marka. Dał światu stronę internetową, która pomaga im łączyć się ze znajomymi, ale on sam nie ma żadnych przyjaciół. Na koniec widzimy, że wciąż nie zapomniał o swojej starej dziewczynie, kiedy wysyła jej zaproszenie do znajomych. & nieustannie odświeża stronę, aby zobaczyć, kiedy zostanie zaakceptowana. Widzimy desperację Marka, by nawiązać połączenie. Prawdziwy.

(oczywiście w prawdziwym życiu Mark był, przez cały czas przedstawiony w filmie, w szczęśliwym, udanym związku z kobietą, którą poślubił. Ale Holywood naprawdę kocha swoich „ludzi pracujących w technologii są samotnymi kujonami "tropem ...)
#2
+10
NGLN
2011-12-05 23:16:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeśli masz na myśli, że Mark z całą swoją obecną siłą, pieniędzmi i statusem podejrzanych jest w stanie zmienić Erikę w tym punkcie, to myślę, że nie, on w to nie wierzy. Wie, że jest zbyt szczera. Myślę jednak, że szczerze wierzy, że Erica wciąż jest zdolna do zaprzyjaźnienia się z nim, niezależnie od tego, czy zmieniła zdanie, czy nie.

Muszę przyznać, że zakończenie jest miłe i rzeczywiście rodzi to pytanie do publiczności. Ale jestem prawie pewien, że to tylko miły efekt uboczny komentarza Marilyn, ponieważ twórcy filmu musieli dodać element Znak jest fajny , zgodnie z życzeniem prawdziwego Zuckerberga.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...