Pytanie:
Dlaczego bliźniaczki Katayanagi nie były tak rozwinięte, jak inne Exe w Scott Pilgrim?
Tablemaker
2011-12-08 20:28:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mathew Patel, Lucas Lee, Todd Ingram, Roxie Richter i (oczywiście) Gideon Graves zostali dość przyzwoicie dopracowani, mając w filmie własną epicką scenę walki, a także historię Romony. Jednak Bliźniaczki wydawały się być wrzucone w scenę z wieloma efektami specjalnymi i niczym innym, jak naprawdę niezapomnianym poza błyszczącymi światłami i kilkoma gigantycznymi potworami.

holographic ape vs a holographic two-headed eastern dragon

Czy ktoś wie, dlaczego tworzenie ich postaci poszło w ten sposób, zamiast oglądać epicką walkę 2 na 1 wkurzonego Pielgrzyma kontra 2 japońskich bliźniaków?

Jeden odpowiedź:
#1
+15
Naftali aka Neal
2011-12-08 21:04:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Poza wiki jest napisane:

W przeciwieństwie do książki, gdzie są przebiegłe, planują obszernie i długo mówią; film przedstawia ich jako cichych napastników tylko w jednej scenie. Wynika to z wielu czynników. Długość filmu była jedna, a znalezienie wspaniałych identycznych bliźniaków japońskich mówiących po angielsku to drugie; Saitos nie potrafili mówić po angielsku.

Powtórzę: Aktorzy nie mówią po angielsku ! W związku z tym nie brali udziału w przemówieniu w filmie.

Wciąż wydaje się trochę leniwy z filmu z takimi szczegółami. Nie powstrzyma mnie to przed pokochaniem go w mniejszym stopniu niż ja.
@Shads0 to prawda ^ _ ^


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...