Pytanie:
Nierealistyczna historia w Rab Ne Bana Di Jodi
Nalaka526
2011-12-05 17:21:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W filmie w języku hindi Rab Ne Bana Di Jodi,

„Taani” (Anushka Sharma) nie może zidentyfikować „Suri” (Sharukh Khan), dopóki „ Suri 'sam ujawnia prawdę, jest to trochę niewiarygodne i niepraktyczne, ponieważ obaj' Taani '&' Suri 'mieszkają w tym samym domu.

Czy myślisz, że nie będąc w stanie zidentyfikować „Suri” autorstwa „Taani” przekazuje widzom jakąkolwiek wiadomość, czy jest to po prostu prosta historia z Bollywood i nie powinniśmy starać się jej dogłębnie zrozumieć, ponieważ w tym samym filmie jest tak wiele innych rzeczy, które mogą wydawać się niewiarygodne lub nierealne? / p>

Producenci dużo mniej myślą o tych lukach, ponieważ widzowie nie będą narzekać. Ale powinni zrozumieć, że czas się zmienił!
Tak, to niezwykle nierealistyczny film z szeregiem stereotypów i niewiarygodnych scenariuszy. Myślę, że spędzanie czasu na próbach dekonstrukcji motywów fabularnych i ukrytych znaczeń jest stratą naszego rozsądku. Filmy takie jak te rzadko zawierają przełomowe odkrycia lub głębokie zrozumienie. Jest to film komercyjny, z zamiarem zarobienia dużych pieniędzy i popularnością dzięki swoim bitom. @Manoj R słusznie przedstawia najbardziej oczywistą lekcję z filmu, którą można dostrzec, nawet jeśli została słabo przekazana wizualnie.
Dwa odpowiedzi:
#1
+17
Mayank
2011-12-06 09:08:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jak to ująłeś, to tylko „prosta historia z Bollywood”. Nie powinieneś za dużo w nim czytać. Wiele sekwencji filmowych (szczególnie bogate zestawy piosenek) również przeczy logice, ale tak właśnie wygląda typowy film Shahrukh Khan. Osobiście uważam, że to po prostu smutne, że scenariusz jest ostatnią rzeczą, o której myślą twórcy filmów hindi.

Rozumiem twoją frustrację tymi filmami. Chociaż powiedzenie scenariusza jest ostatnią rzeczą, o której myślą twórcy filmów hindi, uogólnianie dotyczy wszystkich twórców filmowych. Istnieje kilka prawdziwych perełek i klasyków, które zostały stworzone przez twórców filmów hindi. By wymienić kilku Guru Dutt, Raj Kumar Hirani, Anurag Kashyap. Filmy takie jak Taare Zameen Par itp. Więc proszę nie uogólniać indyjskiego kina. Ma miejsce na wszelkiego rodzaju filmy, a jeśli spojrzysz na Hollywood lub filmy z innych krajów, na pewno będą tam wszelkiego rodzaju filmy. Chick Flick, horror itp. Wszystkie.
#2
+4
Manoj R
2012-12-21 14:25:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zgodziłem się z tobą. I stąd moja ocena dla filmu to „kiedy linia bazowa jest pusta, budynek nie może stać wysoko”.
Mimo to, jeśli się narzucisz, możesz powiedzieć, że lekcja jest taka, że ​​prawdziwa miłość nie widzi wartości nominalnej, ale czyste serce.

Wow, twoja teoria miłości! : P: P


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...