Pytanie:
Czy spory o prawa uniemożliwiły Skeeterowi dostęp do filmów Muppet, w tym „The Muppets”?
Brett White
2011-12-01 21:04:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

„The Muppets” został doceniony przez zagorzałych fanów Muppetów za przywracanie dawno zapomnianych postaci w wielkim stylu (jak Uncle Deadly i Scooter). Z drugiej strony Skeeter został ponownie pominięty. Skeeter jest bliźniaczką Scootera i do tej pory pojawiła się tylko w animowanej formie w Muppet Babies. Ponieważ ten program był na antenie przez 8 sezonów i kolejną dekadę później w dystrybucji, można by pomyśleć, że popularność Skeeter ostatecznie zagwarantuje jej miejsce w prawdziwym filmie Muppet. To jeszcze się nie wydarzyło.

Dlaczego Skeeter nie pojawił się w „Muppets”? Odkąd została stworzona na potrzeby kreskówki, czy prawa do jej postaci należą do innej firmy? A jeśli tak jest, jak Disney nie mógł sobie pozwolić na odkupienie tych praw? To Disney.

Dwa odpowiedzi:
#1
+20
phwd
2011-12-01 21:34:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ponieważ ten program był nadawany przez 8 sezonów, a następnie przez następną dekadę w dystrybucji, można by pomyśleć, że popularność Skeeter zagwarantuje jej miejsce w prawdziwym filmie Muppet.

Myślę, że liczba osób świadomych Muppet Show (1976) i starszych Muppet Movies zapowiada tych, którzy wiedzą o Muppet Babies (1984). Ponieważ w Muppet Babies większość postaci to dzieci (z wyjątkiem sporadycznej postaci rodziców), role płciowe były niezrównoważone. Tak więc dodanie Skeetera.

Chociaż nie oznacza to, że to jest powód, dla którego Skeeter został pominięty. Były inne filmy o Muppetach przed „Muppetami”, w których Skeeter nie był wcześniej uwzględniony.

  • Film Muppet (Uncle Deadly, Scooter)
  • Muppets from Space (Uncle Deadly, Scooter)
  • The Muppets Go Hollywood
  • Muppet Treasure Island (Uncle Deadly, Scooter)
  • The Muppets Take Manhattan (Uncle Deadly, Scooter)
  • Czarnoksiężnik z krainy Oz (skuter) Muppetów

Może mi brakować niektórych, pełną listę, w tym godzinne programy telewizyjne, można znaleźć na stronie Wiki Muppetów.

Chcę tylko wyjaśnić, dlaczego Skeeter został uwzględniony w Muppet Babies, ale nie na odwrót. Będziesz więc musiał zapytać, dlaczego Skeeter nie został uwzględniony w żadnym filmie od 1984 roku.


W związku z prawami myślę, że logiczne jest wierzyć, że Disney posiada prawa do wszystkich postaci. Nie przejmowanie praw tylko dla Skeetera nie ma sensu.

Postanowiłem poszperać na forach i natknąłem się na wątek, w którym zapytałem pisarza Muppeta, Jima Lewisa o umieszczenie Skeetera w family w 2008 roku,

No. Czemu? Szczerze mówiąc, nie jestem pewien. To mogłoby zadziałać, ale nadal postrzegam ją jako Muppet Baby, równowagę dla Scooter (Jego książkowość do jej chłopięcego chłopca). Myślę, że gdyby udało się ją rozwinąć w coś więcej, siłę samą w sobie jako dorosłą osobę, mogłoby to zadziałać. Ale ja nie jestem przekonany. Poza tym jestem leniwy, dlatego za bardzo przestanę o tym myśleć, zanim zacznie mnie boleć głowa.

Również w osobnej sesji Zapytaj Jima

Ach, Skeeter. Nie byłam tam przy tworzeniu serialu animowanego „Muppet Babies”, ale podejrzewam, że została dodana do serialu, więc w programie skierowanym do Dzieci. Omawialiśmy różne dziwaczne scenariusze dotyczące tego, co stało się ze Skeeterem po „Muppet Babies”, ale żaden z nich nigdy nie został potwierdzony. Szczerze mówiąc, radzę skontaktować się z Federalnym Programem Ochrony Świadków, aby uzyskać więcej informacji. Daj nam znać, czego się dowiedziałeś.

Więc ... Skeeter została wykluczona z filmu z 2011 roku, ponieważ jest kobietą?
Nie, idę ze Skeeter została wykluczona na podstawie jej poprzedniego wykluczenia z programu Muppet Show i poprzednich filmów Muppet. @Abby
Przepraszam, nie chciałem być oskarżycielski, szczególnie nie do Ciebie (nie pisałeś filmów!). Wygląda na to, że Skeeter został stworzony, ponieważ Muppet Babies potrzebowało kobiecej postaci. Ale myślę, że stosunek płci w pozostałych filmach jest równie niezrównoważony, więc nie jestem pewien, czy ma sens dalsze pomijanie jej (jeśli to rzeczywiście był jedyny powód, dla którego ją uwzględniono).
Rzeczywiście, mieli szansę, kiedy panna Piggy myślała o niej i Kermicie jako dzieciach, żeby popchnąć Skeetera w http://youtu.be/npUdoua5JSs?t=52s w Muppets Take Manhattan @Abby
Cóż, ogólnie rzecz biorąc, filmy o muppetach * miały * Janice. Można łatwo zapytać, dlaczego została wykluczona z Muppet Babies.
Janice została faktycznie dodana do obsady Muppet Babies w ostatnim sezonie, w odcinkach, które w tajemniczy sposób zostały pominięte w rotacji dystrybucji na Nickelodeon.
#2
-3
Steven Sutler
2017-05-29 15:46:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Cóż, była wysportowana, więc może poszła własną drogą i trenowała do igrzysk olimpijskich czy coś w tym stylu. Myślę, że to nie zadziałało, ponieważ wiedziała, że ​​jest w scenach związanych z jej wielkim bratem, nie chcą sprowadzić złą publiczność na resztę gangu.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...