Pytanie:
Jaki jest cel pojawienia się Aurry Sing w Star Wars Episode One?
kapa
2011-12-01 21:44:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W pierwszym odcinku Gwiezdnych wojen można zobaczyć łowcę nagród Aurra Sing, który przez kilka sekund obserwuje wyścig kapsuły na Tatooine. Nigdy więcej nie pojawia się ponownie w tym ani w żadnym innym odcinku, chociaż później pojawia się w kreskówce Clone Wars.

Aurra Sing in Episode One

Czy ktoś wie, dlaczego była w film ? Czy był jakiś szczególny powód, dla którego ona (a nie ktoś inny z Rozszerzonego Wszechświata) pojawiła się w filmie oglądając ten wyścig (poza sprzedażą większej ilości gadżetów)? A może były jakieś inne sceny, w których ją przedstawiano, ale zostały wycięte później?

Przypuszczam, że chodziło o to, żeby ją poznać, a następnie umieścić ją w jakiejś małej scenie z synem Fetta na treningu. Ale jak zobaczymy później, tak się nie dzieje. Wyciąć gdzieś skrypt?
@Alonzo Możesz mieć rację, nie wiem. Nigdy nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie w sieci, chociaż (z jakiegoś dziwnego powodu) zawsze mnie to interesowało.
Nie pomyślałbym, że jest powód, po prostu ktoś, kto mógłby wypełnić pola, ale nie jestem George'em Lucasem. Może to był sposób, aby dowiedzieć się, czy Aurra Sing była godną postacią, a moim zdaniem jest.
Ale żarty na bok, raczej bym się zastanawiał, dlaczego jest dla niej imię i biografia. Powód jej pojedynczego pojawienia się tak naprawdę nie wymaga zbytniego powodu, poza tym, że filmy zawsze mają jednorazowe pojawienie się postaci / ludzi; więcej niż tylko główni bohaterowie.
Myślę, że została wynajęta do zabicia Jedi i zabrania Anikana przez Sidousa z tego, co przeczytałem. Albo szpieg. Jeśli przeczytasz cudzoziemca, mogła zostać wynajęta Gradulla the Hutt do przywódcy Tusken, który był jedi zwanym howlrunner Hett. To są bzdury, ale ja to są wyolbrzymione teorie z komiksem. Ps moja pisownia jest okropna
Jeśli zajrzysz do „Encyklopedii postaci z Gwiezdnych Wojen”, aby zobaczyć bliższe zdjęcie Aurry Sing, możesz zauważyć bliskie podobieństwo do boskiej córki Gwynneth Paltrow-Steven Spielberg. Nie jestem pewien, czy to prawda, ale wierzę w to. ~ Ben Crowell
@paddotk To jest sposób na Star Wars. Wszystko, co widzisz w filmach (oraz książkach i komiksach) ma imię i biografię. Każda roślina, każde zwierzę, każda czująca istota, każda planeta ... wszystko. To trochę inne podejście do budowania świata niż standardowe w krainie filmowej.
Jeden odpowiedź:
#1
+26
Nobby
2011-12-18 20:32:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

O ile wiem, nie było żadnych dodatkowych scen dla Aurry Sing. Opierała się na szkicu artysty koncepcyjnego Douga Chianga, który w tamtym czasie projektował kobiety łowczynie nagród i był na tyle popularny w GL, że uzyskał jeden ze swoich „znaczków” na grafice i pojawił się na żywo. Okazała się na tyle enigmatyczna, że ​​stała się ulubieńcem fanów, i podsunęła jej historię, która zaowocowała również jej pojawieniem się w nowej serii Clone Wars.

Tak wiele z tych `` mrugnięć i tęsknisz '' ich postacie pojawiają się w sadze Gwiezdnych Wojen - często podnoszone do większego znaczenia ze względu na zapotrzebowanie fanów (spójrz na Hammerhead w kantynie lub Bossk z zespołu łowców nagród Vadera). Dla mnie jest to część uroku sagi - spojrzenie na znacznie większą galaktykę.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...